Monitor Dell P2417H

Moja opinia odnośnie monitora Dell P2417H.

Hej, dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami przemyśleniami na temat monitora [Dell P2417H].

Jeżeli dobrze pamiętacie to już dzieliłem się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie [innego monitora], wtedy korzystałem z setupu monitor Eizo + ekran laptopa. Jednakże rozbudowałem swoją stację roboczą o komputer stacjonarny i siłą rzeczy korzystanie z ekranu laptopa stało się niewygodne. Dlatego też postanowiłem poszukać innego dobrego monitora (tym razem tańszego, bo kosztującego ~800zł) i mój wybór padł na Della.

To co mogę o nim powiedzieć, to to że niczym nie odstaje monitorowi Eizo (dodam że oba posiadają pivot i mają po 23″), z takim wyjątkiem że Eizo nieco słabiej razi w oczy (tutaj korzystam z trybu Paper, którego Dell nie posiada).

Oprócz tego posiada panel boczny z dwoma wejściami USB 3.0, z których można odtworzyć media, ale mówiąc szczerze nie korzystałem z tego więc nie wiem jak dobrze to działa. W ramach ciekawostki dodam, że sam monitor może przesyłać obraz po USB 3.0 (pierwszy raz spotkałem się tutaj z USB B 3.0), a oprócz tego obsługuje bardziej standardowe wejścia.

Jeżeli chodzi o jakoś wykonania to jestem z niego zadowolony i myślę, że gdybym zaczął budować swoją stację roboczą jeszcze raz to zbudowałbym ją z dwóch Delli P2417H, bo są naprawdę warte swojej ceny.

Code ON!