Ankieta, streamy – pierwszy projekt

Pierwsza seria: Level Editor w Qt czy SFML?

[Link do ankiety dla niecierpliwych]

Zbliżają się nieuchronnie wakacje, a na nich zapowiadane od jakiegoś czasu streamy z programowania. Zgodnie z [rozpiską] pierwszym tematem poruszonym na wakacjach miałby być edytor poziomów zgodny z „formatem”, który pokazywałem w swoich poradnikach i wygląda mniej więcej tak:

I moje pytanie do Was brzmi: [Czy wolicie aby sam Edytor Poziomów był pisany w Qt czy SFML?] Na wasze odpowiedzi czekam do 19 czerwca godz 19:00.

Z góry dzięki za Wasze głosy i do usłyszenia na streamie! Code ON!


 • Przemek

  Wydaje mi się że lepszą opcją będzie Qt (po pierwsze siedzę w troszkę z tym, przerobiłem Twoje kursy są dobre, czasami widuje Cie jako wypowiadającego się na forum PasjaInformatyki). To jest moje prywatne zdanie i bd bardziej niecierpliwie czekał na przykład z Qt. Pozdrawiam

  • Niezależnie od tego co wygra, to postaram się pokazać zalety zwycięskiej technologii, czyli rzeczy które fajnie jest mieć w edytorze, a są np trudniejsze do osiągnięcia w technologii przeciwnej. Dla mnie ciekawszy wydaje się projekt w Qt, ale w samym SFML też można fajnie zaszaleć.

   Niewykluczone, że pod koniec serii zrobimy sobie krótki odcinek pokazujący (pobieżnie) możliwości technologii przegranej (do wersji w SFML mam ubogi edytor; do wersji Qt musiałbym poprosić autora o zgodę odnośnie publikacji, ale myślę że nie byłoby problemu).

   Pozdrawiam

 • izdnoc

  Oczywiście, że SFML :)

  • No a jak :D Czekam, aż zostanie ogłoszony werdykt (i want SFML!). :>

 • Święty

  Jestem za SFML’em :)

 • Mr.Kocur

  SFML <3