#news Plany odnośnie bloga

Kolejny news czysto informacyjny, dzisiaj powiemy sobie nieco o tym co zostało dodane do bloga od ostatniego wpisu.

Został ukończony poradnik Piszemy grę w SFML’u, jednak nie oznacza to że ta biblioteka się tutaj nie pojawi. Wkrótce zacznie pojawiać się kolejny tutorial z SFML’a – podstawowy, czyli prztoczę podczas niego głównie to co jest na stronie SFML’a lecz w języku polskim. Chęć zrobienia takiego tutoriala wynika z tego, że blog Wema przestał istnieć, a jestem co jakiś czas pytany gdzie można znaleźć poradnik do podstaw SFML’a. Jednak ten poradnik nie będzie jedyną prowadzoną „serią” w tym okresie. Co jakiś czas zaczną pojawiać się pojedyncze artykuły, poradniki, a to dlatego że zaczynam eksperymentować z openGL’em na razie jedynie w w SFML’u, ale prawdopodobnie przesiądę się za niedługo na ten silnik.

Mam także w planach projekt niespodziankę, ale o tym kiedy indziej. Chciałbym was także zachęcić do wzięcia udziału w Warsztat Summer of Code, jest to kolejna okazja aby się zaprezentować oraz swoją grę (można napisać grę specjalnie na WSoC, ale może być to także wcześniej napisana gra), więcej informacji >>TUTAJ<<.

Wyłączyłem tymczasowo rejestrację, dlatego jeżeli chcielibyście posiadać konto do komentarzy z zarezerwowanym dla was nickiem to dajcie znać.