Piszemy grę RPG, pytanie do Was

Kiedy?

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to Piszemy grę RPG, będzie serią poradników w stylu Piszemy grę w SFML’u tylko że tym razem za całość zabierzemy się nieco bardziej profesjonalnie i ostatecznie napiszemy grę RPG przy użyciu SFML. Podczas tego kursu napiszemy sobie własny system NPC, questów, drzewko umiejętności i ogólnie postaramy się aby nasza gra jak najbardziej przypominała grę RPG.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że przynajmniej kilka osób wyczekuje na tą serię. Od jakiegoś czasu już powoli przygotowuję pierwszą lekcję, która będzie dość spora bo w niej przygotujemy sobie szkic projektu, a dokładnie tego czym się zajmiemy w kolejnych lekcjach (kurs zapowiada się dość spory).

Moje pytanie do Was brzmi: „Kiedy chcecie otrzymać pierwszą lekcję?”

Pytanie zdaje się być oczywiste jak najszybciej, jednak musicie sobie uświadomić kilka rzeczy:

Jestem w stanie pierwszą lekcję wypuścić w przeciągu 1-2tyg, jednak kolejne części nie pojawiałyby się dość często, a na pewno nie w sposób regularny.

Możemy też trzymać się mojego pierwszego planu, czyli zaczynam wypuszczać kolejne części dopiero w maju, na czerwiec kiedy mam kolokwia i egzaminy najprawdopodobniej udałoby mi się przygotować wcześniej kilka lekcji. Kolejny miesiąc to już wakacje więc już powinno się zacząć wszystko pojawiać dość regularnie.

Czekam na Wasze komentarze do końca tygodnia.

EDIT: Kurs pojawi się wcześniej.

Code ON!