Podsumowanie miesiąca #11

Nieco spóźnione podsumowanie listopada.

Dzisiaj mamy 14 grudnia, a to oznacza że najwyższy czas na podsumowania miesiąca (lepiej późno niż wcale).

Z racji, że mamy połowę grudnia za pasem to daruję sobie listę ogłoszeń na grudzień, a raczej przedstawię w kilku słowach co się działo w listopadzie oraz czego można się spodziewać w najbliższym czasie.

A więc oprócz prostego kodu poruszania za obiektem, poznania kolejnych powodów do nienawiści wobec Javy oraz małego zatrzęsienia spowodowanego naprawą bugów to nie wydarzyło się nic ciekawego.

Niestety blog pozostanie w takim (dość rozwalonym) stanie jeszcze przez jakiś czas, a jest to spowodowane m.in moim projektem pobocznym, którego premiera powinna mieć w lutym (jest to poniekąd odpowiedź na Wasze liczne prośby), mogę Was też zapewnić że najprawdopodobniej jednak nie skończę swojej przygody z blogowaniem i byciem tutorem (znowu: sekretny projekt), a to dlatego że mam kilka ciekawych pomysłów, dostałem także kilka ciekawych propozycji współpracy więc szkoda odrzucać taką okazję.

Jeżeli w jakimś miejscu poradnika macie wrażenie, że brakuje jakiegoś obrazka, to dajcie znać pod tym wpisem w komentarzach, a postaram się go jak najszybciej umieścić.

Dzięki za kolejny miesiąc i jak zwykle

Code ON!


  • Yoninde

    Zawsze jest tak, że jak jest jakaś zmiana, to każdy mówi, że źle i słabo, ale teraz to tak na serio, przedtem było lepiej. Jakbyś chociaż mógł tło na jakieś ciemne zmienić, to było by lepiej raczej.

    • Moim zdaniem całość wymaga jeszcze trochę pracy (jakby nie było ten motyw jest na blogu raptem od paru godzin), ale jest ok. Od jakiegoś czasu chciałem zejść z ciemnego tła bo słyszałem głosy, że nie każdy jest w stanie czytać tekst na takim tle. Słyszałem już także parę innych opinii że jest w porządku, więc tak pozostanie.

      Szok odnośnie zmiany kolorystyki faktycznie może istnieć, skoro ciemna kolorystyka towarzyszyła temu blogowi chyba od ponad roku.