Podsumowanie miesiąca #11

Nieco spóźnione podsumowanie listopada.

Dzisiaj mamy 14 grudnia, a to oznacza że najwyższy czas na podsumowania miesiąca (lepiej późno niż wcale).

Z racji, że mamy połowę grudnia za pasem to daruję sobie listę ogłoszeń na grudzień, a raczej przedstawię w kilku słowach co się działo w listopadzie oraz czego można się spodziewać w najbliższym czasie.

A więc oprócz prostego kodu poruszania za obiektem, poznania kolejnych powodów do nienawiści wobec Javy oraz małego zatrzęsienia spowodowanego naprawą bugów to nie wydarzyło się nic ciekawego.

Niestety blog pozostanie w takim (dość rozwalonym) stanie jeszcze przez jakiś czas, a jest to spowodowane m.in moim projektem pobocznym, którego premiera powinna mieć w lutym (jest to poniekąd odpowiedź na Wasze liczne prośby), mogę Was też zapewnić że najprawdopodobniej jednak nie skończę swojej przygody z blogowaniem i byciem tutorem (znowu: sekretny projekt), a to dlatego że mam kilka ciekawych pomysłów, dostałem także kilka ciekawych propozycji współpracy więc szkoda odrzucać taką okazję.

Jeżeli w jakimś miejscu poradnika macie wrażenie, że brakuje jakiegoś obrazka, to dajcie znać pod tym wpisem w komentarzach, a postaram się go jak najszybciej umieścić.

Dzięki za kolejny miesiąc i jak zwykle

Code ON!