Podsumowanie Miesiąca #17

Podsumowanie Maja 2016.

Podsumowania Maja

Maj znowu był dość ubogi w treść, mogliście poczytać o [plecaku na laptopa] oraz o uproszczonej wersji opowieści o tym [co dzieje się z plikami po ich usunięciu] (byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto się na tym zna stwierdził czy za mocno Was nie oszukałem).

Poza tym dość sporo czasu spędziłem na [forum Pasji Informatyki] gdzie zdarza mi się dość często przeglądać pytania i na nie odpowiadać (dygresja: jakimś cudem zostałem tam Ekspertem C++). A także pracuję wraz z paroma innymi osobami nad dość ciekawym projektem, o którym opowiem wkrótce.

 

Ogłoszenia

Pewnie część z Was wie, ale można ze mną pogadać „na żywo” na IRC’u, dość często bywam na freenode.net na kanałach #gynvaelstream oraz #pasjainformatyki pod nickiem shead; głównie tam bywam w godzinach wieczornych, te dane umieszczę także na stronie [Kontaktu].

W końcu odblokowałem możliwość komentowania we wszystkich wpisach, więc jeżeli macie jakieś do nich pytania lub uwagi to znowu możecie się nimi dzielić bezpośrednio pod wpisami.

Jeżeli chodzi o plany odnośnie bloga w kontekście wakacji to jak już wspominałem w komentarzach, a także przy innych okazjach: będę chciał się zająć:

  • serią artykułów związaną z algorytmami;
  • poprowadzić reboot serii z pisania platformówki, gry RPG (najprawdopodobniej w formie streamów przy użyciu Unity, część konceptów pojawi się oddzielnie w formie tekstowej przy użyciu SFML dzięki czemu wejdziemy nieco głębiej w poszczególne aspekty);
  • pojawią się także wspominane streamy, dla niewtajemniczonych istnieje [rozpiska streamów];
  • więcej nie obiecuję, bo oprócz tego mam kilka innych zaplanowanych projektów na wakacje, różnie może być ;)

Poprawiłem także wersję mobilną witryny i wiem, że wciąż są bugi, ale całkiem możliwe że i tak zrezygnuję z WordPressa, więc na ten moment powinna ta zmiana wystarczyć.

@UPDATE: Powróciła [lista rzeczy do zrobienia] (zachęcam do podrzucenia własnych propozycji) oraz zaktualizowałem [FAQ].

To tyle ode mnie, tradycyjnie chciałbym Was zaprosić do systemu komentarzy, jeżeli sądzicie że Waszych znajomych może zainteresować ten blog to zachęcam do podrzucenia im linka. Dzięki za kolejny miesiąc i do przeczytania (i może usłyszenia w kolejnym).

Code ON!