Podsumowanie Miesiąca #18

Podsumowanie Czerwca 2016

Dzisiaj mamy 3 lipca, a zatem czas na kolejne podsumowanie miesiąca.

Podsumowanie Czerwca


Końcówka czerwca miała rozpocząć wakacyjny sezon streamów z programowania ([info dla niewtajemniczonych]), jednakże same streamy zaczną się pojawiać dopiero w sierpniu ([częściowe wyjaśnienie] tldr: jestem na necie z telefonu).

Oprócz tego pod koniec miesiąca pojawiły się w artykuły i to dość szybko po sobie, więc trzymajcie kciuki za utrzymanie tej tendencji.

Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z Linuxem zachęcam do rzucenia okien na [wskazówki terminala Linuxa], które mogą w znaczny sposób ułatwić jego użytkowanie (zachęcam też do wrzucania swoich własnych porad).

Jeżeli lubujecie się w sprzeczkach (dyskusjach) [Linux vs Windows] lub po prostu chcecie dowiedzieć się jak wygląda ten konflikt w mojej opinii to zapraszam do artykułu.

 

Ogłoszenia


Poprawiłem nieco wersję mobilną mojego bloga, możecie dać znać czy jest lepiej, czy może gorzej – ewentualnie co można by jeszcze poprawić (zarówno w wersji mobilnej jak i tej „normalnej”).

Możliwe, że pojawi się jakiś konkurs (z nagrodami). Mam już pewien pomysł tylko muszę dopracować szczegóły, więc zachęcam do aktywnego śledzenia bloga, bo informacje o nim mogą się pojawić nawet niebawem.

To tyle ode mnie, dzięki za kolejny miesiąc i do przeczytania w kolejnym!

Code ON!