Podsumowanie miesiąca #20-21

(pseudo) Podsumowanie sierpnia i września 2016

Hej, w tym wpisie udającym podsumowanie miesiąca chciałbym Was już przestać trzymać w niepewności co się dzieje z blogiem, czy dalej będzie coś powstawało i jak często.

Jak zapewne zauważyliście, to od końca lipca wpisy przestały się pojawiać – powodów jest kilka, m.in.: praca (zupełnie niezwiązana z gamedevem), zabawa z „PiGames” oraz coś co nazwę „rozwojem osobistym”, albo po prostu „życiem” (niezwiązanym z pracą/programowaniem) ;)

W każdym razie te inne zajęcia zajmują większość mojego czasu (który bardzo przyjemnie mi mija) i blogowanie przestało być moją jakąś ogromną pasją, po prostu ‚nie czuję już tego’, a wiadomo że nie ma sensu robić czegoś z czego nie czerpie się radości, satysfakcji, etc.

Pytanie brzmi: co dalej z blogiem? Nie chciałbym go porzucać, ale wątpię aby pojawiało się na nim coś więcej niż luźne wpisy, z krótkimi wnioskami, analizami, przemyśleniami, …

Oprócz tego zapraszam Was na [forum PI], gdzie zdarza mi się czasami zajrzeć.

Na koniec krótka lista ogłoszeń:

  • na fb pojawiła się możliwość wysyłania mi prywatnych wiadomości (tam jest znacznie łatwiej o kontakt ze mną niż przez maila);
  • serie poradników są w fazie „wstrzymane”;
  • ze streamami może być trochę lepiej, bo prawdopodobnie będą się pojawiać

Code ON!