Podsumowanie miesiąca #5

Kolejny miesiąc, zatem czas na kolejne podsumowanie.

Czyli zestawienie tego co się wydarzyło w maju 2015 roku + to czego można się spodziewać w czerwcu. Zaczynamy!

Zgodnie z moimi przewidywaniami w maju nie wydarzyło się wiele jeżeli chodzi o nowe części poradnika Pisania gry RPG, czy kursu Qt i niestety podobnie (jeżeli nie gorzej) będzie wyglądał czerwiec, a powodem jest oczywiście otwarcie sezonu kolokwiów i sesji: „wiek miecza i topora, czas szaleństwa i pogardy”.

Podczas tego miesiąca miałem większą wenę twórczą na przeróżne tematy i tak mogliście poznać moją opinię o Windowsie 10, dlaczego nienawidzę Javy, czy też mogliście się zagłębić we wnętrze własnego „ja” i zastanowić się czy chcecie rozpocząć własną podróż tysiąca mil w drodze do własnego szczęścia (Slight Edge). Aha, możecie też śledzić nowości na blogu przy użyciu znienawidzonego przeze mnie Facebooka.

Jeżeli chodzi o statystyki to ciężko mówić o jakiejś stabilności, która wynika także z różnej intensywności dodawania nowych materiałów, nie mniej udało utrzymać się dobrą passę i w tym miesiącu mamy znowu przyrost nowych czytelników i wyświetleń (+2739).

Jeżeli chodzi o moje plany na czerwiec to z kursów największe prawdopodobieństwo na pojawienie się ma Qt (o low energy bluetooth), mam też szkic artykułu o piractwie.

Możecie też się spodziewać wysypu artykułów wynikających z moich obecnych zainteresowań, czyli mam nadzieję ruszyć testy probabilistyczne, kryptografię, a także teorię grafów. Jednak te tematy najpewniej pojawią się dopiero w wakacje ;)

To tyle ode mnie, dzięki za kolejny miesiąc,

Code ON!