Podsumowanie miesiąca #9

Październik. Czas na podsumowanie września.

Dzisiaj mamy 1 października 2015 roku, czyli rozpoczęcie roku akademickiego i czas na podsumowanie miesiąca.

W tym miesiącu trochę się działo:

Jak zapewne część z Was już wie, to można mnie dość często spotkać na forum Mirosława Zelenta, gdzie można mnie spotkać m.in. na czacie i ze mną porozmawiać, czy też zadać pytania na dowolne pytania (mimo wszystko pytania polecam kierować tutaj na blogu).

Jeszcze w tym tygodniu możecie się spodziewać kontynuacji wpisu sprzed połowy roku: Generowanie dużych liczb pierwszych, gdzie opowiadam o dwóch dość ciekawych algorytmach (jeżeli chcecie zobaczyć demo używające mojej autorskiej implementacji to dajcie znać), z kolei w kolejnym tygodniu pojawi się wpis o optymalizacji kodu (czyli kilka słów o złożoności obliczeniowej i ogólnie o algorytmach).

Dodatkowo można spodziewać się implementacji edytora poziomów (w formie filmów) pisanego w Qt. Nie licząc tego mam nadzieję, że pojawi się kilka dość ciekawych artykułów, które siedzą mi w głowie od jakiegoś czasu i tylko czekają na napisanie.

Jeżeli macie jakieś propozycje odnośnie tego co chcielibyście zobaczyć na blogu to dajcie znać (np w komentarzach pod tym wpisem).

Dzięki za kolejny miesiąc i do zobaczenia w kolejnym.

Code ON!