{ return 0; } Koniec (update: 13.03.2018)

Koniec blogowania (i bloga).

Hej, tym wpisem chciałbym zakończyć swoją przygodę związaną z blogowaniem, postanowiłem napisać jeszcze ten jeden post, aby nie zniknąć bez zapowiedzi ;)

Krótko i na temat:

Dlaczego?

Moje obecne zainteresowania i obowiązki coraz mocniej rozmijają się z blogowaniem. Sam też już nie odczuwam takiej chęci do blogowania co kiedyś, a że nie lubię robić nic na siłę to postanowiłem zrezygnować z blogowania.

Kiedy?

Blog powisi w sieci jeszcze przez jakiś (do okolic 14 kwietnia), potem zniknie (spokojnie, raczej nie musicie robić backupów, patrz niżej).

Co z tekstami z bloga?

Zamierzam zebrać tematycznie niektóre artykuły i poradniki w PDF’y i udostępnić je na swoim repozytorium. Można się spodziewać zdecydowanej większości poradników (z wyjątkiem tych oznaczonych jako „obsolete”) oraz luźnych artów (mam nadzieję je wrzucić jeszcze przed zniknięciem bloga).

Kontakt

Jeżeli ktoś chciałby się ze mną skontaktować, to fan-page na facebooku będzie dostępny do około czerwca, oprócz tego zapraszam na moje konto linkedin.

Co dalej?

Jeżeli chodzi o bloga, to raczej koniec. Pewnie nie miałbym nic przeciwko napisaniu paru tekstów raz na jakiś czas, ale cały blog to dla mnie za dużo ;)

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy czytali tego bloga, pomagali w jego tworzeniu i dzielili się swoimi uwagami. Ten blog początkowo powstał głównie dla mnie – jako wsparcie do regularnej pracy nad sobą.

Mi pomógł i cieszę się, że pomógł także Wam (a wiem, że niektórzy opierali na moich artach swoje prace inżynierskie), to były obfit ponad 4 lata wspólnej nauki :)

Osoby mające jakieś końcowe uwagi zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Dzięki jeszcze raz i…

Code ON!

 

update 13.03.2018 gotowe PDF’y z artykułami bloga znajdują się już w repozytorium, w razie jakichś braków dajcie znać ;)