WTF?! Czyli co się stało z moim blogiem

Uspokajam: ta zmiana nie jest na zawsze.

Jak zapewne zauważyliście mój blog przeszedł pewną metamorfozę, a to przez to że postanowiłem naprawić pewnego buga, który sobie istniał od jakiegoś czasu.

Aby to naprawić musiałem zrobić reinstall wordpressa, bug został naprawiony, ale jak się spodziewałem „coś się musiało stać”, a więc muszę pododawać obrazki do wszystkich wpisów.

Na to jednak nie mam obecnie czasu, a wiem że niektórzy mogą chcieć skorzystać z bloga już teraz a nie dopiero za parę dni więc oddaję go w takim stanie jak widzicie.

Blog powinien powrócić do normy w ciągu kilku dni (mam do Was prośbę: jeżeli w jakimś wpisie brakuje obrazka, czy coś jest podlinkowane do nieistniejących stron to dajcie znać w komentarzach).

Code ON!


 • Adam Pajkert

  Ojojoj. Dodawaj szybciutko bo średnio to wygląda :D Powodzenia.

  • Mam ważniejsze spawy głowie

   • Adam Pajkert

    Odpowiedziałeś jakbym cię atakował :D Nie miałem takiego zamiaru. Co do czasu, to wszyscy mamy 24 godziny dziennie – więc czas jest, teraz kwestia jego wykorzysztania :D Btw. masz ważniejsze sprawy na głowie -> reinstalujesz wordpressa xDDDD (taki humorystyczny akcent :) ) Pozdrawiam :D

    • Doświadczenie pokazuje, że ludzie źle odbierają pisany tekst jeżeli nie ma w nim emotek.
     W poprzedniej wypowiedzi stwierdziłem jedynie fakt, mam ważniejsze sprawy na głowie niż poprawianie rzeczy, które zajmą mi 1-2 dni. Gdy zaczynałem reinstalację wordpressa to miałem w domyśle czas 5-6h na wprowadzanie poprawek, jednak jak się okazało nie wziąłem pod uwagę 1 rzeczy i potrzebuję z 2-3 razy tyle wolnego czasu.
     Pozdrawiam

 • Karol

  Mam pytanie. Ile czasu zajęło panu pisanie takiej strony i jakie technologie zostały do tego użyte.

  • Mój wkład (jeżeli chodzi o webmastering) w tą stronę to głównie znajdywanie i edycja gotowych rozwiązań. Blog chodzi na WordPress’ie, motyw też nie jest mojego autorstwa, więc bardzo ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie.

 • Crax

  Wczoraj odwiedzając stronę wyświetliło mi się białe tło z szarymi elementami, a nie to klasyczne – które jest teraz.
  Nie wiem z czego to wynika ale tamten „styl ” bardziej mi się spodobał?

  Może była to jakaś starsza wersja bloga, masz pomysł?

  Pamiętam jeszcze że po prawej stronie było proste, wysuwane menu z stronami :)

  • Bo przez chwilę właśnie takie theme był aktywny. Wyglądał przyzwoicie, a ten który jest obecnie wymaga nieco pracy aby wyglądał przyzwoicie.

   • Crax

    Mi od razu przypadł do gustu :)
    Ciężko mi się czyta na ciemnym tle.

    Można w takim razie jakoś ustawić sobie taki styl?

    • Nie, niewykluczone że coś takiego się pojawi, lecz obecnie blog nie jest moim priorytetem.