Piszemy RPGo-Platformówkę (15) – Powodzenia na szlaku

Zakończenie serii

Hej, wszystko dobre co szybko się kończy.

Powodzenia na szlaku


W tym miejscu chciałbym Ci pogratulować ukończenia serii poradników oraz podziękować za uczestnictwo. Liczę, że poznane tutaj mechaniki (może nieraz wymagające dopieszczenia) wzbogaciły Twój „warsztat” o nową wiedzę :)

Wszystkich tu obecnych chciałbym zachęcić do podzielenia się swoimi grami, które powstały w jakiś sposób dzięki tej serii (nieważne w jakim języku / na jakim silniku). Takowe (jeżeli się pojawią) wstawię tutaj, w tym wpisie.

Przed zakończeniem chciałbym wspomnieć, że ta seria nie powstałaby bez Waszego uczestnictwa: dostawałem sporo wiadomości zarówno prywatnych jak i w formie komentarzy dotyczących tej serii, Wasz feedback był niezwykle cenny ;)

Wiem też, że ta seria nie poruszyła dogłębnie wszystkich tematów związanych z tworzeniem gier platformowych, czy RPG (jest tego po prostu sporo), dlatego też jeżeli macie jakiś temat który Waszym zdaniem wydaje się ciekawy do poruszenia to być może wrócę do tej serii i go poruszę.

Na koniec chciałbym zaprosić Was jeszcze do wzięcia udziału w anonimowej [ankiecie], w której możecie podzielić się ze mną co myślicie o tej serii, blogu itp. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście zrobili to też zrobili w komentarzach pod tym wpisem :)

Do przeczytania w kolejnych seriach na blogu,

Code ON!

Bonusowy film


Bonusowy film podsumowujący projekt

Wasze projekty


Ten rozdział czeka na Twój projekt :)

Jak dodać projekt do tej listy?

  1. Przygotuj plik wykonywalny / źródła (może być link do repo) i wstaw go na jakiś hosting.
  2. Napisz komentarz (lub wiadomość prywatną na fb) w którym umieścisz link do pliku, nazwę projektu i krótki opis